ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
turniej2

W dniu 29.01.2013r. odbył się turniej piłki siatkowej chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Iwoniczu organizowany w ramach promocji Szkoły. Zaproszenie na turniej przyjęły szkoły gimnazjalne z Iwonicza, Iwonicza Zdroju, Lubatowej, Rogów oraz Jaślisk. Zwycięzcą zawodów została drużyna Gimnazjum z Iwonicza, która w finale pokonała Gimnazjum z Lubatowej. W meczu o III miejsce Gimnazjum z Iwonicza Zdroju pokonało Gimnazjum z Jaślisk.

Sędzią głównym zawodów był Pan Robert Gorzynik. Oprócz rywalizacji sportowej, w ramach promocji Szkoły wszystkie drużyny zostały zapoznane z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2013/14 oraz z bazą dydaktyczną. Na zakończenie turnieju pamiątkowe dyplomy oraz puchary wręczył dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu Pan Zbigniew Noga Krzyżanowski.

Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

Grupa A

Gimnazjum Iwonicz – Gimnazjum Lubatowa 2:0
Gimnazjum Lubatowa – Gimnazjum Rogi 2:0
Gimnazjum Rogi – Gimnazjum Iwonicz 1:2Grupa B

Gimnazjum Jaśliska – Gimnazjum Iwonicz Zdrój 0:2Mecze półfinałowe

Gimnazjum Iwonicz – Gimnazjum Jaśliska 2:0
Gimnazjum Iwonicz Zdrój – Gimnazjum Lubatowa 0:2Mecz o III miejsce

Gimnazjum Iwonicz Zdrój – Gimnazjum Jaśliska 2:0Mecz o I miejsce

Gimnazjum Iwonicz – Gimnazjum Lubatowa 2:0

 

Kolejność końcowa:

  1. Gimnazjum Iwonicz
  2. Gimnazjum Lubatowa
  3. Gimnazjum Iwonicz Zdrój
  4. Gimnazjum Jaśliska
  5. Gimnazjum Rogi