ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
turniej

 W dniu 23.01.2013r. odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Iwoniczu. Zaproszenie na turniej zorganizowany w ramach promocji Szkoły przyjęły następujące zespoły: Gimnazjum Iwonicz, Gimnazjum Iwonicz Zdrój, Gimnazjum Lubatowa, Gimnazjum Rogi, UKS "Champion" Bratkówka. Zwycięzcą turnieju został zespół z Bratkówki, który w finale pokonał Gimnazjum z Lubatowej. W meczu o III miejsce Gimnazjum z Iwonicza Zdroju zwyciężyło Gimnazjum z Iwonicza.Sędzią głównym zawodów był Pan Robert Gorzynik. Oprócz rywalizacji sportowej, w ramach promocji Szkoły wszystkie drużyny zostały zapoznane z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2013/14 oraz z bazą dydaktyczną. Na zakończenie turnieju pamiątkowe dyplomy oraz puchary wręczył dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu Pan Zbigniew Noga Krzyżanowski.

Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

Grupa A

1. Gimnazjum Rogi - UKS "Champion" Bratkówka - 0:2
2. UKS "Champion" Bratkówka – Gimnazjum Iwonicz - 1:2
3. Gimnazjum Iwonicz - Gimnazjum Rogi -  2:0

Grupa B

1. Gimnazjum Lubatowa – Gimnazjum Iwonicz Zdrój -  0:2

Mecze półfinałowe

1. Gimnazjum Iwonicz Zdrój - UKS "Champion" Bratkówka - 0:2
2. Gimnazjum Iwonicz - Gimnazjum Lubatowa - 1:2

Mecz o III miejsce

Gimnazjum Iwonicz Zdrój - Gimnazjum Iwonicz - 2:0

Mecz o I miejsce

UKS "Champion" Bratkówka – Gimnazjum Lubatowa - 2:0