ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
ozdoby

W poniedziałek 3 grudnia 2012 r. w bibliotece szkolnej zorganizowane zostały warsztaty rękodzieła artystycznego. Wzięli w nich udział uczniowie klasy 2 TAK, a poprowadziła je, tak jak przed rokiem, Pani Joanna Wrzecionek.


Uczniowie, oprócz wianków i ozdób z siana, nauczyli się ręcznie filcować owczą wełnę. Poznali technikę filcowania wełny na mokro, samodzielnie wykonali z niej choinkowe bombki i aniołki. Zajęcia ręcznego wytwarzania filcu to twórcza zabawa z naturalnym surowcem, która rozwija manualne zdolności uczniów i integruje grupę.