ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
unihokej

W dniu 11.12.2012 roku w Krośnie odbyła się Rejonowa Licealiada w unihokeju chłopców. W zawodach wystartowało osiem zespołów z Krosna, Czudca, Miejsca Piastowego i Iwonicza. Naszą szkołę reprezentowali Dawid Wojtowicz, Marek Zięba, Krystian Frączek (wszyscy III LO), Rafał Folta (III TI), Szymon Gryb, Daniel Froń, Dariusz Trybus, Marcin Kielar (wszyscy II LO), Grzegorz Kostycz (I LO) oraz Kamil Hejnar (I TPS).

Poziom turnieju był bardzo wysoki i wyrównany. Wiele meczy kończyło się remisami lub minimalnymi zwycięstwami jednej z drużyn. Nasi chłopcy w każdym meczu dzielnie walczyli do ostatniej minuty lecz niestety nie udało im się awansować do strefy finałowej.

Dziękujemy naszym podopiecznym za ogromne emocje i walkę do ostatnich sekund. Trzymamy kciuki za udany występ w kolejnych zawodach.