ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
wieczorek

Czwartkowy wieczór, 29 listopada 2012 r., dla uczniów mieszkających w internacie naszej szkoły to niezapomniane chwile. Młodzież spotkała się w bibliotece szkolnej, aby w strofach poezji jesiennej znaleźć spokój, zadumać się nad przemijaniem, ulotnością czasu, aby poszukać sensu życia , a także wyczytać piękno otaczającej nas przyrody.

Pomimo, że za oknem było zimno a zeschłe jesienne liście wiatr unosił, szemrając, że nadchodzi sroga zima, to w gronie uczestników spotkania panowała ciepła, przyjazna atmosfera.

Przy blasku świec czytaliśmy wiersze, a w dalszej części wieczoru dzieliliśmy się nie tylko refleksjami, ale także słodkościami, których nie mogło zabraknąć. Nauczyciele bibliotekarze dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w wieczorku poetyckim.