ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
1

W dniu 4.12.2012 roku w Krośnie odbyła się Rejonowa Licealiada w tenisie stołowym chłopców. W zawodach startowało osiem zespołów. Naszą drużynę reprezentowali Krystian Frączek (III LO), Grzegorz Poliniewicz (I TMR) oraz rezerwowy Marek Zięba (III LO). Nasi uczniowie osiągnęli ogromny sukces zajmując drugie miejsce w turnieju, które dało awans do Finału Wojewódzkiego. Nasi chłopcy zaprezentowali się znakomicie zwyciężając w czterech meczach.

 

W meczu o pierwsze miejsce musieli uznać wyższość II LO Krosno, brązowych medalistów zeszłorocznej Licealiady na szczeblu Ogólnopolskim. Smaczku dodaje fakt, że w tym pojedynku nasz Krystian Frączek pokonał po znakomitej walce drugoligowca Rafała Niemca w stosunku 3 : 2. W pozostałych meczach nasi podopieczni pokazali swój talent oraz wolę walki przegrywając łącznie tylko jeden pojedynek indywidualny. Gratulujemy. Dziękujemy za walkę, emocje i poświęcenie oraz życzymy sukcesu w turnieju finałowym. Wyniki:

  • ZS Iwonicz – ZS Strzyżów 3 : 0
  • ZS Iwonicz – LO Kołaczyce 3 : 0
  • ZS Iwonicz – ZS nr 4 Krosno 3 : 0
  • ZS Iwonicz – MZSP Miejsce Piastowe 3 : 0
  • ZS Iwonicz – II LO Krosno 1 : 3

P.R