ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
1

W dniu 29 listopada 2012 r. nasza szkoła była organizatorem powiatowej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach brało udział 5 szkół ponadgimnazjalnych z powiatu krośnieńskiego: Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich z Iwonicza Zdroju, Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Miejsca Piastowego, Liceum Ogólnokształcące z Dukli, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Rymanowa oraz gospodarz zawodów Zespół Szkół z Iwonicza.

Naszą szkołę w zawodach reprezentowały: Rąpała Paula, Dobosz Gabriela, Syrek Paulina, Leśniak Patrycja, Borek Patrycja (wszystkie z kl. III. LO), Łopatkiewicz Beata (kl. I. TŻ), Wazowicz Karolina (kl. II. LO) oraz Litwin Klaudia (kl. I. LO). Dziewczęta pewnie zwyciężały w swoich  meczach grupowych, w półfinale zdecydowanie pokonały LO z Dukli, a w finale po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu pokonały drużynę Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Miejsca Piastowego i tym samym odniosły zwycięstwo w całych zawodach. Dzięki zajęciu pierwszego miejsca nasze „złotka” awansowały na zawody rejonowe, które w najbliższym czasie odbędą się w Strzyżowie.

A to nasze złotka:


M. Rygiel