ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
t_stolowy

W dniu 14 listopada 2012 roku w MZSP w Miejscu Piastowym odbyły się powiatowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Drużyny które zajęły dwa pierwsze miejsca awansowały do zawodów rejonowych. Sztuka ta udała się naszym chłopcom, którzy wygrali wszystkie mecze i zajęli pierwsze miejsce. Szkołę reprezentowali Krystian Frączek (III LO), Grzegorz Poliniewicz (I TMR) oraz rezerwowy Marek Zięba (III LO). Nasze dziewczęta po zaciętej walce uplasowały się na trzecim miejscu. Szkołę reprezentowały Beata Łopatkiewicz (I TŻ), oraz Karolina Wazowicz (II LO).


 Gratulujemy naszym podopiecznym. Dziękujemy za walkę i poświęcenie. Chłopcom życzymy powodzenia na zawodach rejonowych.