ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 9. 11. 2012 r. w Hali Sportowej GOSiR Jedlicze odbyły się zawody w strzelectwie sportowym. Był to VII Wojewódzki Memoriał im. Bogusława Dziury. W zawodach tych wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców naszej szkoły. Drużynę dziewcząt reprezentowały: Paula Rąpała (III LO), Patrycja Baran (II LO), Katarzyna Rajchel (II LO), Monika Lipka (II LO). W drużynie chłopców występowali : Michał Bałon (II LO), Albert Fornal (II LO), Grzegorz Kostycz (I LO), Dawid Dudzik (I LO). Każdy z zawodników i zawodniczek oddawał po 10 punktowanych strzałów.

W klasyfikacji drużynowej zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli VII pozycję uzyskując wyniki : dziewczęta – 138 punktów, chłopcy – 186 punktów.