Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
8

W dniu 19 października 2012 r. na trasach biegowych Zespołu Szkół odbyły się Wojewódzkie Jesienne Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS. Zawody otworzył Prezes Podkarpackiego Zrzeszenia LZS w Rzeszowie Józef Krzywonos i Prezes Powiatowego Zrzeszenia LZS – Łukasz Aszlar.

W zawodach startowało 120 uczestników – młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zwycięzcy indywidualni otrzymali medale i dyplomy, natomiast puchary zostały wręczone dla najlepszych szkół w klasyfikacji drużynowej. 

Dekoracji dokonali Dyrektor ZS w Iwoniczu – mgr inż. Zbigniew Noga-Krzyżanowski i Prezes Powiatowego Zrzeszenia – Łukasz Aszlar.

Komunikat zawodów w załączniku

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg

4.jpg 5.jpg 6.jpg

7.jpg 8.jpg 9.jpg