ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
8

W dniu 19 października 2012 r. na trasach biegowych Zespołu Szkół odbyły się Wojewódzkie Jesienne Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS. Zawody otworzył Prezes Podkarpackiego Zrzeszenia LZS w Rzeszowie Józef Krzywonos i Prezes Powiatowego Zrzeszenia LZS – Łukasz Aszlar.

W zawodach startowało 120 uczestników – młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zwycięzcy indywidualni otrzymali medale i dyplomy, natomiast puchary zostały wręczone dla najlepszych szkół w klasyfikacji drużynowej. 

Dekoracji dokonali Dyrektor ZS w Iwoniczu – mgr inż. Zbigniew Noga-Krzyżanowski i Prezes Powiatowego Zrzeszenia – Łukasz Aszlar.

Komunikat zawodów w załączniku