ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 18 października 2012 roku w Kolbuszowej odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w indywidualnych biegach przełajowych. W zawodach bardzo dobrze spisał się uczeń klasy III Technikum Architektury Krajobrazu Mirosław Pabisz, który dystans 1500 metrów ukończył na bardzo wysokim IV miejscu. Jest to najwyższe miejsce uzyskane przez ucznia Zespołu szkół w Iwoniczu w tej dyscyplinie sportowej. W biegu startowało 78 najlepszych zawodników z 25 powiatów województwa podkarpackiego.

Mirkowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.