ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
2

W dniu 2.10.2012r. ·na trasach biegowych przy Zespole Szkół w Iwoniczu odbyły się ·Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady oraz Licealiady. Zawody te były eliminacją do finału wojewódzkiego, który wyznaczono na dzień 18.10.12r. Łącznie odbyło się dziesięć biegów, w których startowało 325 zawodników. Z każdego biegu do zawodów finałowych awansowało po czterech najlepszych biegaczy.

 

 

Bardzo dobrze spisali się uczniowie naszej szkoły, którzy wywalczyli trzy miejsca premiowane udziałem w finale wojewódzkim.

Awans uzyskali: Mirosław Pabisz z kl. III TAK - I miejsce, Paulina Syrek z kl. III LO – II miejsce oraz Karolina Wazowicz z kl. II LO – III miejsce. Na wysokich miejscach uplasowali się uczniowie: Patrycja Żytka z kl. II TAK – VI m, Mateusz Błachut z kl. II TMR – VI m, Oktawian Froń z kl. I TPS – IX m i Wojciech Krężałek z kl. I TPS – X m.

Komunikat Powiatowych Indywidualnych Biegów Przełajowych