ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
11

W dniu 25.09.2012 r. na lekkoatletycznym stadionie w Krośnie odbył się I rzut Szkolnej Korespondencyjnej Ligi Lekkoatletycznej dla szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach brało udział 18 drużyn w kategorii chłopców i 14 drużyn w kategorii dziewcząt.

 

 

Naszą szkołę reprezentowali:

  • 100 m - Sowula Agnieszka (I LO), Krupej Angelika (III TŻ), Farbaniec Małgorzata (III TŻ), Frączek Krystian (III LO), Ochałek Marcin (III LO) i Farbaniec Krystian (I LO),
  • 400 m Syrek Paulina (III LO), Wazowicz Karolina (II LO), Radosław Kwapisz (II TMR), Gniady Patryk (I LO), Krężałek Wojciech (I TPS),
  • 800 m Żytka Patrycja (II TAK), Baca Natalia (II LO), Kielar Arletta (I LO),
  • 1500 m - Pabisz Mirosław (III TAK), Błachut Mateusz (II TMR), Fortuna Sławomir (I LO),
  • pchnięcie kulą Borek Patrycja (III LO), Skopińska Zuzanna (III LO), Pachana Ilona (III LO), Zarych Krystian (III LO), Stareńczak Robert (II LO), Kędzierawski Piotr (I TPS),
  • skok w dal Dobosz Gabriela (III LO), Cząstka Magdalena (III LO), Marek Zięba (III LO), Wojtowicz Dawid (III LO), Toczek Patryk (II LO),
  • 4x100 m - Wazowicz Karolina (II LO), Dobosz Gabriela (III LO), Borek Patrycja (III LO), Syrek Paulina (III LO), Ochałek Marcin (III LO), Frączek Krystian (III LO),  Gniady Patryk (I LO) i Farbaniec Krystian (I LO).

 Najlepsze wyniki wśród naszych zawodników osiągnęli: Sowula Agnieszka (100 m – 14,26), Syrek Paulina (400 m – 63,40), Dobosz Gabriela (skok w dal – 4,54), Pabisz Mirosław (1500 m - 4,11,11). W klasyfikacji końcowej dziewczęta zajęły III miejsce zdobywając 1129 pkt., a chłopcy V zdobywając 1034 pkt.