ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
salon

 11 września 2012r. uczniowie klas maturalnych: III LO, IV TŻ, IV TMR/TK, IV TE/TI wraz z wychowawcami wzięli udział w kolejnym Salonie Maturzystów Perspektywy 2012, który odbył się w Rzeszowie na terenie Politechniki Rzeszowskiej. Co roku cieszy się on ogromnym zainteresowaniem nauczycieli i maturzystów. Maturzyści – jak co roku – mieli do wyboru 19 wykładów rozwiewających nieco mity wokół egzaminów maturalnych oraz pomagających zaplanować pracę na nadchodzący rok szkolny.

 

 W„starej stołówce” Politechniki czekali na przyszłych maturzystów przedstawiciele Perspektyw oraz 24 stanowiska uczelni i innych instytucji edukacyjnych z Podkarpacia i całej Polski. Uczniowie uzyskali dostęp do wszelkich informacji na temat wymarzonych kierunków studiów, mogli porozmawiać bezpośrednio z osobami reprezentującymi dane uczelnie. Mamy nadzieję, że udział w spotkaniach podziałał na naszych maturzystów motywująco i z większym zapałem przystąpią do przygotowań do matury.