Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
pola

Po raz kolejny Szkolne Koło Caritas zorganizowało w naszej szkole akcję na rzecz Hospicjum w Krośnie. Do przygotowania tej akcji włączyli się również uczniowie, którzy nie należą do SKC. Rozprowadzano piękne żonkile, palmy wielkanocne, pisanki zrobione przez nasze uczennice oraz różne ozdoby świąteczne. Zebraną kwotę 185 złotych przeznaczono na Hospicjum w Krośnie. Dziękujemy tym, którzy wsparli naszą akcję zarówno uczniom jak też nauczycielom i wszystkim pracownikom naszej szkoły.

 

pola nadzieji 001.jpg pola nadzieji 003.jpg pola nadzieji 004.jpg

pola nadzieji 005.jpg pola nadzieji 008.jpg pola nadzieji 009.jpg

pola nadzieji 010.jpg pola nadzieji 013.jpg pola nadzieji 016.jpg

pola nadzieji 018.jpg