ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 

 W dniach 6-8 listopada 2009r. grupa uczniów naszej szkoły z klas II i IIILO reprezentowała województwo podkarpackie w Finale Centralnym XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej organizowanej w ramach LZS. Finał, którego tematem była "Polska-Bułgaria-Unia Europejska" odbył się w Zakopanem. 

Uczniowie wzięli udział w teście sprawdzającym wiedzę z powyższego zakresu, wykazali się sprawnością jazdy na rowerz górskim oraz w wyznaczaniu odległości. Nasza drużyna wywalczyła w klasyfikacji województw V miejsce. Oprócz zmagań o jak najlepsze lokaty uczniowie mogli zapoznać się z zabytkami i historią Zakopanego oraz podziwiać jedną z najpiękniejszych dolin tatrzańskich Dolinę Białego Potoku.

T.Filipowicz, M.Rygiel, E.Zajdel