ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 11 czerwca 2024 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wydarzeniu zorganizowanym w Komborni przez Państwową Akademię Nauk Stosowanych w Krośnie oraz Gminę Korczyna - Piknik u ProfesoraPigonia. Spotkanie rozpoczął kanclerz PANS Franciszek Tereszkiewicz witając obecnych na pikniku gości, do których adresowane było wydarzenie - uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Krosna i Powiatu Krośnieńskiego.
Sylwetkę profesora Pigonia przedstawił prof. dr hab. Kazimierz Sikora - wykładowca językoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim i w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie - popularyzator kultury języka i wiedzy o języku polskim, dialektolog.

  W ramach Pikniku uczniowie szkół średnich wzięli udział w grze terenowej Na szlaku przygody. Celem rozgrywki było dotarcie do domu rodzinnego profesora St. Pigonia z wyznaczonych punktów położonych na terenie całej miejscowości.

W tych rozgrywkach drużyna reprezentująca naszą szkołę w składzie: Anna Mikoś, Alicja Mercik i Piotr Ślusarczyk zajęła III miejsce.

 Finał pikniku odbył się w "Pigoniówce” - domu rodzinnym profesora Stanisława Pigonia. Uczestnicy Pikniku mogli zwiedzić zagrodę i obejrzeć kolekcję pamiątek po Profesorze.
W wydarzeniu wzięli udział żołnierze sanockiego batalionu 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej, prezentując zainteresowanym wyposażenie bojowe i zachęcając do wstąpienia do służby oraz rozgrywając konkurencje strzeleckie, topograficzne i testy na spostrzegawczość.

 Piknik stał się okazją do poznania życiorysu wyjątkowej postaci, jaką był profesor Stanisław Pigoń.Za przygotowanie uczniów i opiekę odpowiedzialna była p. Elżbieta Zajdel