ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W dniach 20-24 maja 24 osobowa grupa uczniów klas licealnych wzięła udział w obozie szkoleniowym w Myczkowcach. Podobnie jak w latach poprzednich szkolenie na obozie prowadziła grupa profesjonalnych instruktorów firmy „ALFA- obozy wojskowe”.
 Program obozu był niezwykle ciekawy i obfitował w szereg wartościowych zajęć. Przez pięć dni uczniowie szkolili się m.in. z technik linowych z elementami alpinistycznymi, posługiwali się atrapami broni, wykorzystywali markery "Paintball", poznawali elementy samoobrony i działań w ramach zielonej i czarnej taktyki, udzielali pierwszej pomocy przedmedycznej, czy poznawali zasady survivalu. Były także pełne mocnych wrażeń i emocji działania w warunkach nocnych.

 Wraz z naszymi uczniami na obozie szkolili się kadeci z klas licealnych z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. T. Kościuszki z Sobolewa. Wspólne szkolenie pozwoliło na zawiązanie nowych znajomości i przyjaźni.
 Na zakończenie obozu każdy uczeń otrzymał certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.
 Opiekę nad uczestnikami obozu sprawowali pani Elżbieta Zajdel oraz panowie Andrzej Wojtoń i Robert Gorzynik.

Zdjęcia w galerii