ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

  W rozegranym w dniu 28 maja 2024r. Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Bek Jakub – kl. II Technikum Pojazdów Samochodowych, Dąbrowski Bartosz – kl. III Technikum Pojazdów Samochodowych, Gonet Paweł – kl. IV Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki.
Turniej został zorganizowany na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie. Za zwycięstwo drużyna otrzymała okazały puchar a uczniowie atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Po bardzo zaciętej i emocjonującej rywalizacji nasz zespół zajął I miejsce, natomiast w klasyfikacji indywidualnej zwycięzcą został Dąbrowski Bartosz, Gonet Paweł zajął trzecie miejsce, a Bek Jakub uplasował się na piątej pozycji.
  Uczniowie naszej szkoły od kilkunastu lat systematycznie plasują się na podium w finale wojewódzkim turnieju. W ostatnich 11 edycjach turnieju sześciokrotnie zostali mistrzami województwa, czterokrotnie wicemistrzami a raz uplasowali się na trzecim miejscu.
Największy sukces nasza szkoła osiągnęła w 2019r., kiedy reprezentując województwo podkarpackie, w finale krajowym zdobyła mistrzostwo polski.
Współtwórcą sukcesów uczniów w tych turniejach jest Pan Leszek Zajdel, który od wielu lat przygotowuje z powodzeniem młodzież do rywalizacji na wysokim poziomie.
 Już za kilka dni nasi uczniowie, reprezentując województwo podkarpackie będą rywalizować w Mistrzostwach Polski , które w dniach 3-4 czerwca odbędą się we Wrocławiu.