ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Z radością informujemy, że nasza szkoła brała udział w prestiżowym programie edukacyjno-obronnym i uzyskała certyfikat "Edukacja z wojskiem", potwierdzający nasze zaangażowanie w edukację na najwyższym poziomie.
 Uczniowie oraz nauczyciele aktywnie uczestniczyli w szeregu zajęć i warsztatów, które rozwijały umiejętności obronne, współpracy zespołowej oraz radzenia sobie w różnych sytuacjach kryzysowych.
 Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczniom, nauczycielom oraz naszym żołnierzom z 3 Podkarpackiej Brygada Obrony Terytorialnej. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy udało nam się osiągnąć ten wspaniały rezultat.
 Nasza szkoła zawsze dąży do zapewnienia uczniom wszechstronnej edukacji, przygotowania ich do wyzwań współczesnego świata, rozwijania pasji oraz przygotowuje do pełnienia zadań w formacjach mundurowych. Zdobyty certyfikat jest dowodem na to, że nasza społeczność szkolna jest gotowa na kolejne wyzwania i nieustannie dąży do doskonałości.