ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Zakończenie klas maturalnych to zawsze wyjątkowy moment, pełen emocji i refleksji. Płacz i wzruszenie w oczach naszych i Pani dyrektor jest wyrazem tęsknoty za tym, co minęło, radości z Waszych osiągnięć oraz niepewności co do przyszłości. Wierzymy jednak, że każdy z Was ma ogromny potencjał, który będzie mógł rozwijać się w różnych obszarach życia.
 Dla nas było to wielkie wyróżnienie być częścią waszej szkolnej podróży! Dziękujemy za zaufanie i możliwość uczestniczenia w Waszym rozwoju. Życzymy Wam wszystkim absolwentom klas maturalnych sukcesów, zdania egzaminów, spełnienia marzeń oraz niezapomnianych przygód w przyszłości!

 Dziękujemy również Waszym Rodzicom. Ich miłość, wsparcie i poświęcenie są nieocenione. Dziękując im, wyrazicie wdzięczność za wszystko, co dla Was zrobili i nadal robią.