ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 
 04.04.2024 Zespół Szkół w Iwoniczu, jak co roku był organizatorem drużynowych i indywidualnych biegów przełajowych rozgrywanych w ramach licealiady. Bardzo dobrze w zawodach tych spisali się nasi chłopcy wygrywając kolejny raz w swojej kategorii. Drużynę stanowili następujący uczniowie: Florek Michał II LO, Kurpiel Wiktor I MS, Węgrzyn Kamil III BS, Zubik Bartłomiej II BS. Nieco gorzej poszło naszym dziewczynom, które zajęły 3 miejsce biegnąc w składzie: Kurcab Julia II LO, Sadkowska Sylwia III LO, Florek Wiktoria III LO, Voloshyn Yuliia I LO, Mercik Alicja III LO. Indywidualne wyniki też były dobre, ponieważ na podium stanęli Węgrzyn Kamil – 2 miejsce i Zubik Kamil – 3 miejsce.
 Serdecznie gratulujemy naszym wszystkim biorącym udział w zawodach uczniom, a w szczególności chłopakom, którzy po zwycięstwie będą reprezentować Zespół Szkół w Iwoniczu i Powiat Krośnieński w zawodach rejonowych.

Wyniki końcowe:

Chłopcy:

  1. ZS Iwonicz
  2. MZSP Miejsce Piastowe
  3. ZS Jedlicze

Dziewczyny:

  1. LO Jedlicze
  2. MZSP Miejsce Piastowe
  3. ZS Iwonicz