ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 
Nasz Szkoła była współorganizatorem zawodów szachowych o Puchar Starosty Krośnieńskiego. Zawody, które odbyły się 23 marca 2024 r. były jednocześnie Mistrzostwami Powiatu Krośnieńskiego w Szachach szybkich. Rywalizowano w 4 grupach wiekowych w kategorii dziewcząt i chłopców. Grano na dystansie 9 rund w tempie 10+5’ na zawodnika. Wśród 72 zawodników było dwóch reprezentantów Naszej Szkoły. Obaj zajęli wysokie miejsca i obaj zostali nagrodzeni. Uczeń klasy IV TŻ Kamil Kucza zajął trzecie, a Karol Bożętka z klasy III BS szóste miejsce.

 Turniej otworzył Wicestarosta Powiatu Krośnieńskiego Pan Andrzej Guzik oraz Dyrektor Naszego Zespołu Szkół Pani Iwona Pytel. Podziękowali za tak liczne przybycie i życzyli uczestnikom zwycięskich partii oraz wiele satysfakcji z gry.

Natomiast pamiątkowe puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe, wręczył Starosta Powiatu Pan Jan Pelczar oraz Radny Powiatu Pan Daniel Piwowar.
 Starosta zwrócił uwagę na dużą liczbę uczestników, szczególnie tych najmłodszych. Zapowiedział także, że chciałby aby ten turniej był kontynuowany w kolejnych latach i wszedł na stałe do Kalendarza Imprez Powiatowych. Na zakończenie podziękował sędziemu głównemu zawodów, organizatorom oraz złożył życzenia świąteczne.

Szczegółowe wyniki zawodów na chessarbiter w zakładce ,,turnieje szachowe’’.