ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
  W minionym tygodniu gościliśmy w naszej wirtualnej strzelnicy nasze przyszłe koleżanki i kolegów ze szkół: SP Lubatowa, SP Żeglce, SP Kobylany, SP Iwonicz i SP Iwonicz-Zdrój.
 Ich wizyta była zarówno edukacyjna, jak i rozrywkowa, zapewniając im unikalne doświadczenie oraz możliwość nauki nowych umiejętności w przyjaznym i kontrolowanym środowisku. Zaprojektowane symulacje strzeleckie odzwierciedlające różne scenariusze, takie jak strzelanie do celów statycznych, ruchomych lub reagowanie na różne sytuacje zapewniały im zarówno naukę, jak i emocjonującą zabawę na wirtualnej strzelnicy.