ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 12 marca byliśmy organizatorami Powiatowej Licealiady w koszykówce dziewcząt. Po emocjonującej walce wygrywamy z MZSP Miejsce Piastowie i przegrywamy z LO Rymanów, zajmując drugie miejsce. Gratulujemy dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów. Nasze Panie wystąpiły w składzie: Wiktoria Oleniacz, Anna Birbicz, Lena Witlińska, Nikola Pasek, Julia Kurcab, Sylwia Sadkowska, Oliwia Dorożańska i Daniela Leśniak.
 Kilka dni wcześniej nasi chłopcy na zawodach w Miejscu Piastowym również stanęli na podium zajmując 3 lokatę.

 Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Leśniak, Jakub Magusiak, Rafał Szepieniec, Jan Kulig, Wiktor Kurpiel, Wiktor Gryziec, Michał Florek i Piotr Inglot. Drużyny dziewcząt i chłopców przygotował trener - Paweł Kowalski