ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Chłopcy, Panowie oraz Samorząd Uczniowski co roku dbają o to, by wszystkie przedstawicielki płci pięknej 8 marca poczuły się wyjątkowo wspaniale.
 Wszystkie dziewczęta zostały obdarowane słodkimi ciasteczkami z wróżbą i komplementami, które wraz z serdecznymi życzeniami roznosili chłopcy z SU. Nie zabrakło serdecznych życzeń i pachnących kwiatów.
 To wspaniałe, że społeczność szkolna angażuje się w takie inicjatywy, dbając o wzajemne relacje i tworząc przyjazne środowisko. Gratulacje dla chłopców z SU za ich zaangażowanie i dla wszystkich uczniów za stworzenie takiej radosnej atmosfery w szkole.