ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 W dniu 27 lutego 2024 r. w Krośnie odbyła się Rejonowa Licealiada w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyły po dwie najlepsze szkoły z powiatów: strzyżowskiego, jasielskiego, Krosno-grodzkiego i krośnieńskiego. Bardzo dobrze spisali się Nasi chłopcy, którzy na osiem startujących szkół zajęli 3 miejsce. Najpierw w fazie grupowej zanotowali dwa zwycięstwa i ponieśli jedną porażkę. Te wyniki pozwoliły awansować do fazy finałowej, w której po porażce z II LO Krosno rywalizowali z ZS Strzyżów w meczu o trzecie miejsce. Spotkanie było bardzo zacięte.
 Nasi reprezentanci po meczach singlowych przegrywali już 0:2, by następnie zwyciężyć w meczu deblowym i dwóch kolejnych singlowych i w całym spotkaniu 3:2.

To maksimum co mogli zrobić Jakub Leśniak i Krystian Podkalicki. Zespoły, które awansowały do Finału Wojewódzkiego były poza zasięgiem. Wyniki uzyskane przez zespół chłopców:

  • ZS Iwonicz – ZSE Krosno 0:3
  • ZS Iwonicz – LO Strzyżów 3:0
  • ZS Iwonicz – ZST Jasło 3:0
  • ZS Iwonicz – II LO Krosno 0:3
  • ZS Iwonicz – ZS Strzyżów 3:2

Dziewczęta w składzie Daniela Leśniak, Milena Konik trafiły do bardzo wymagającej grupy i nie udało im się awansować do fazy finałowej turnieju. Tenisistom gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie Naszej Szkoły.