ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Zespół Szkół w Iwoniczu był organizatorem zawodów Powiatowej Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Zawody, które odbyły się 14 lutego 2024 r. wyłoniły najlepsze szkoły powiatu krośnieńskiego do dalszego etapu rywalizacji – zawodów rejonowych.
 Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zwyciężyli uczniowie Naszej Szkoły i tym samym zakwalifikowali się do etapu rejonowego. W kategorii chłopców Nasz Zespół w składzie Jakub Leśniak (kl.IV LO), Krystian Podkalicki (kl.III LO) zwyciężył we wszystkich trzech rozegranych spotkaniach.

 Wyniki uzyskane przez zespół chłopców:

  • ZS Iwonicz – ZS Jedlicze 3:0
  • ZS Iwonicz – LO Jedlicze 3:0
  • ZS Iwonicz – MZSP Miejsce Piastowe 3:0

Zawodnikiem rezerwowym był: Gabriel Kielar (II LO). Dziewczęta w składzie Daniela Leśniak (kl.IV LO), Milena Konik (kl.V TŻ) rozegrały dwa spotkania, w których także przekonywująco zwyciężyły.

Wyniki uzyskane przez zespół dziewcząt:

  • ZS Iwonicz – ZSGH Iwonicz Zdrój 3:0
  • ZS Iwonicz – MZSP Miejsce Piastowe 3:1

Zawodniczkami rezerwowymi były: Wiktoria Oleniacz (kl.IV LO), Emilia Legęza (kl.II TMR).

 Na zakończenie pamiątkowe puchary oraz dyplomy wręczyła wicedyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu Pani Bożena Zajdel. Naszym tenisistom gratulujemy i życzymy udanego startu w zawodach rejonowych.