ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
  We wtorek 13 lutego uczniowie naszej szkoły bawili się w internacie na dyskotece zorganizowanej z okazji walentynek. Można było potańczyć, porozmawiać i miło wspólnie spędzić czas.
  Dekoracje, oprawa muzyczna, swobodna atmosfera i uśmiechy na twarzach uczniów sprawiły, że impreza była bardzo udana. Celem takich wydarzeń jest zachęcenie uczniów do aktywności i integracji, także między klasami. Zaangażowanie i uczestniczenie w szkolnych akcjach jest również wyrazem poczucia przynależności i bycia częścią uczniowskiej społeczności. W opinii wielu uczestników dyskoteka była po prostu niecodzienną okazją do fajnej zabawy i chwili wytchnienia od obowiązków.
 Wszystkim uczestnikom dyskoteki, w imieniu Samorządu Szkolnego i Młodzieżowej Rady Internatu dziękujemy za wspólnie spędzony czas.