ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W dniu 17 stycznia 2024 roku w Jedliczu odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców. Do zawodów zgłosiło się 5 szkół powiatu krośnieńskiego rywalizujących o prymat w powiecie oraz możliwość gry w dalszym etapie rywalizacji – zawodach rejonowych.
 Znakomicie spisała się reprezentacja Naszej Szkoły, która z kompletem zwycięstw uplasowała się na pierwszym miejscu. Zespoły podzielono na dwie grupy, gdzie grano systemem ,,każdy z każdym”. Nasz Zespół trafił do grupy A wspólnie z MZSP Miejsce Piastowe i LO Rymanów. Oba spotkania były zwycięskie ale bardzo zacięte. Pierwsze z Miejscem Piastowym 2:1, a drugie z Rymanowem 2:0. W półfinale bez większych problemów chłopcy pokonali ZSGH Iwonicz Zdrój. 

 Finał był bardzo emocjonujący. Ponownie doszło do spotkania z MZSP Miejsce Piastowe. Pierwszy set wyraźnie dla przeciwnika, drugi wyraźnie dla Naszego Zespołu. Decydujący set wyrównany, grany na przewagi 18:16 dla najlepszego w tym dniu Zespołu Szkół w Iwoniczu.
 Gratulacje dla chłopaków, którzy powtórzyli sukces z ubiegłego roku. Zespół wystąpił w następującym składzie: Jakub Magusiak (IV LO), Jakub Leśniak ( IV LO), Jakub Jakieła (V MS), Kordian Wańkowicz (V MS), Piotr Inglot (IV MS), Gabriel Kielar ( II LO). Rezerwowi: Mykola Tsybin (II MS), Michał Florek ( II LO), Wiktor Kurpiel ( I MS) Zespół prowadził Tomasz Staroń.