ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Zmieniamy świat na dobre - to hasło promujące akcję pomocy „Szlachetna Paczka”. W tym roku odbyła się już XXIII edycja. Do akcji pomocy potrzebującym zgłosiła się także nasza szkoła. W ramach Szkolnego Wolontariatu przygotowywaliśmy paczkę dla samotnego pana Henryka. W przygotowania włączyli się prawie wszyscy uczniowie i nauczyciele. Zbierana była pomoc rzeczowa: ciepła odzież, żywność o długim  terminie ważności oraz chemia gospodarcza. Zebrano także sporą sumę pieniędzy, którą przeznaczono na zakup potrzebnych rzeczy.

 Ofiarność i hojność społeczności szkolnej była bardzo duża. Skompletowane zostały 23 paczki, które na początku Weekendu Cudów, w piątek 15 grudnia zostały przekazane do punktu odbioru w Dukli.

  Mamy nadzieję, że nasza pomoc pozwoli Panu Henrykowi przeżyć spokojnie i radośnie czas nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w niesienie pomocy. Pamiętajcie- dobro wraca!