ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


 Wojewoda Podkarpacki Jolanta Sawicka oraz Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch 7 grudnia 2023r. wręczyły pamiątkowe dyplomy stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły – Emilia Legęza z klasy II LO oraz Konrad Rodzinka z klasy II M/S.
 Stypendium Prezesa Rady Ministrów to jedna z form nagradzania najzdolniejszych uczniów szkół, w których nauka kończy się egzaminem dojrzałości. Może je otrzymać uczeń z najwyższą średnią w danej szkole lub wykazujący szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki. Ta szczególna uroczystość, która odbyła się w wyjątkowej atmosferze Sali Kolumnowej im. Ojców Niepodległości Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego, była również okazją do wręczenia nagród Podkarpackiego Kuratora Oświaty dla nauczycieli.