ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Obejmuje on problematykę dorastania, dokonywania świadomych wyborów, miłości, małżeństwa, rodziny i zdrowia prokreacyjnego.
 „Wektory Życia” to program skierowany do młodzieży szkół ponadpodstawowych. Realizowane są w formie 12 warsztatów psychoedukacyjnych, do których skonstruowano tematyczne scenariusze. Treści scenariuszy opracowane są wyłącznie na podstawie najnowszej wiedzy biologicznej, medycznej, socjologicznej i psychologicznej.

 "Wektory życia” zostały zaprojektowane w ramach realizacji przez Ministerstwo Edukacji i Nauki zadania 5.5. (Świadome i odpowiedzialne rodzicielstwo – działania edukacyjne dla młodzieży szkół ponadpodstawowych) rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”.
 Są jedną z form realizacji kierunków polityki oświatowej Państwa w roku szkolnym 2023/2024 oraz stanowią uzupełnienie Programu profilaktyczno-wychowawczego szkoły.

 Zajęcia prowadzone są przez p. Ksenię Buczek i p. Sylwię Krajewską – nauczycielki, które ukończyły szkolenie, prowadzone przez przygotowanych w Ośrodku Rozwoju Edukacji trenerów wojewódzkich programu „Wektory życia”.