ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 W dniu 1 grudnia 2023 roku w Miejscu Piastowym odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców. Do zawodów zgłosiły się 4 szkoły powiatu krośnieńskiego rywalizujące o prymat w powiecie i możliwość gry w dalszym etapie rywalizacji – zawodach rejonowych.
 Dobrze spisała się reprezentacja Naszej Szkoły, która z dwoma zwycięstwami i jedną porażką uplasowała się na drugim miejscu. Już w pierwszym spotkaniu Nasi uczniowie zmierzyli się z gospodarzami i po zaciętym meczu ulegli im jedną bramką 5:4. Później było już tylko lepiej, zwyciężyli ZS Jedlicze 12:0 oraz LO Rymanów 9:5.

 Bardzo dobrze w bramce spisywał się Kacper Władyka (IV MS) a na rozegraniu Jakub Konior ( IV MS) i Jakub Jakieła (V MS). Nie zawiedli także debiutujący w zawodach uczniowie klasy II MS – Rafał Szepieniec, Klaudiusz Gacek, Mateusz Farbaniec, Jakub Kumka oraz uczeń klasy II LO Michał Florek.
 Do awansu zabrakło jednej bramki dającej remis z MZSP Miejsce Piastowe. Jednak z postawy zespołu można być zadowolonym. Spisali się nadspodziewanie dobrze za co należą im się duże gratulacje. Brawo chłopaki. Za rok o zwycięstwo !!!!!