ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 13 listopada miało miejsce w naszej szkole ważne wydarzenie. Uczniowie i nauczyciele zebrali się, by wspólnie celebrować Narodowe Święto Niepodległości, które obchodziliśmy dwa dni wcześniej. Zróżnicowany program sprawił, że każdy znalazł tam coś dla siebie. Punktem pierwszym - obowiązkowym dla wszystkich, było odśpiewanie polskiego hymnu. Następnie zespół „Krakowiak” zaprezentował jeden z tańców narodowych i trzeba przyznać, że poloneza zatańczyli bezbłędnie!

 Uczniowie klasy III TMR/TPS wraz z pięknie śpiewającymi koleżankami, przygotowali montaż słowno-muzyczny, w którym przybliżyli zebranym okoliczności powrotu Polski na mapy Europy po I wojnie światowej.

 Na koniec odbył się Wielki Test o Niepodległej przygotowany przez Szkolny Klub Historyczny im AK. Po emocjonującej rozgrywce wyłoniono zwycięzców wśród uczniów i nauczycieli, którym Pani Dyrektor wręczyła nagrody. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie szkolnej uroczystości.