ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 10 listopada grupa uczniów naszej szkoły: Arek Kubal, Norbert Borek, Miłosz Strzała, Kacper Władyka i Konrad Frankiewicz wzięła udział w Wirtualnym Festiwalu „Iskier Niepodległej”. Brało w nim udział 285 drużyn z całej Polski. Chłopcy pracowali przez trzy godziny przy rozwiazywaniu różnych zadań historycznych, które wymagały wiedzy, umiejętności posługiwania się programami graficznymi, sprytu i twórczego podejścia do tematu.
 Organizator nie traktował jednak tego spotkania jako konkursu. Ranking miał służyć dodatkowej motywacji i świetnej zabawie. Wykonane komiksy i moodboady będą publikowane mediach. Dzięki Panowie za chęci, zaangażowanie i poświęcony czas.