ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Miło nam Was poinformować, że nasza szkoła otrzymała certyfikat za udział w VI Edycji #SprzątamyDlaPolski. Wy koleżanki i koledzy uczestnicząc w kolejnej akcji nie tylko wyrabiacie w sobie nawyki odpowiedzialności środowiskowej, ale także dajecie przykład innym.
 Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Wszystkim klasom, opiekunom i nauczycielom uczestniczącym w akcji. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i odpowiedzialność! Wspólnie tworzymy naprawdę coś pięknego. Dzięki naszemu zaangażowaniu nasze otoczenie jest piękniejsze. Kolejna edycja już na wiosnę.
 Wszystkiego dobrego życzy Wam Samorząd Uczniowski.