ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Otrzęsiny pierwszoklasistów to stary i ważny uczniowski obyczaj. Wierni tradycji - 25 października przeprowadziliśmy go również w naszej szkole. Uczniowie klas pierwszych mieli do wykonania szereg zadań sprawdzających ich wiedzę i sprawność fizyczną. Po zakończeniu wszystkich konkurencji tabela wyników prezentowała się następująco: I miejsce – klasa I MSW, II miejsce – klasa I LOb, III miejsce – klasa I BS, IV miejsce – klasa I LOa. 
 Samorząd Uczniowski na podstawie wyników uzyskanych w czasie "Otrzesin" z całą mocą stwierdza, że uczniowie klas pierwszych godni są nosić miano uczniów Zespołu Szkół w Iwoniczu. Od tej pory koledzy i koleżanki z klas drugich, trzecich, czwartych i piątych mają obowiązek traktować Was jako równych sobie.