ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
  Dnia 12 października 2023 roku w Zespole Szkół w Iwoniczu odbyło się Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół Powiatu Krośnieńskiego za rok szkolny 2022/2023.
 W uroczystości wzięli udział: poseł na Sejm Pan Piotr Babinez, przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego Pan Jerzy Borcz, radna Sejmiku Województwa Podkarpackiego Pani Joanna Bril, przewodniczący Rady Powiatu Pan Andrzej Krężałek, komendant Miejski Policji Pan Leszek Buryła, wicekurator Pani Lucyna Opoń, Starosta Krośnieński Pan Jan Pelczar, wicestarosta Pan Andrzej Guzik, dyrektor CUW Pani Renata Piękoś, reprezentacje nagradzanych szkół, zaproszeni goście.

 Wyróżniono najlepsze szkoły podstawowe rywalizujące w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej, a także najlepsze szkoły ponadpodstawowe rywalizujące w ramach Licealiady.
 Rywalizująca w ramach Licealiady Nasza Szkoła uplasowała się na drugim miejscu ustępując tylko MZSP Miejsce Piastowe. Sklasyfikowano 6 szkół Powiatu krośnieńskiego.
 Szkoła startowała w lidze lekkoatletycznej, biegach przełajowych, tenisie stołowym , piłce ręcznej, piłce siatkowej oraz szachach drużynowych.

 Największe sukcesy szkoły to:

  • VI miejsce w piłce ręcznej dziewcząt.
  • udział w Finale Wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych chłopców.
  • udział w Finale Wojewódzkim w drużynowych biegach przełajowych chłopców.

Łącznie uczniowie Naszej Szkoły zdobyli 269 punkty co dało 30 miejsce w województwie na 160 sklasyfikowanych szkół.
 Wyróżnione szkoły otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz bony na sprzęt sportowy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Krośnie. Wręczyli je Dyrektor CUW Pani Renata Piękoś oraz Komendant Miejski Policji Pan Leszek Buryła.
 Szkołę reprezentowała Pani Dyrektor Iwona Pytel, nauczyciel wychowania fizycznego Pan Robert Gorzynik oraz uczniowie klasy IV LO, którzy walnie przyczynili się do uzyskanego wyniku: Wiktoria Oleniacz , Jakub Leśniak oraz Jakub Magusiak.
 Uroczystość uświetnił występ zespołu tanecznego Naszej Szkoły pod kierunkiem Pani Katarzyny Gładysz w składzie: Julia Kurcab (II LO), Wiktoria Klimkiewicz (II LO), oraz piosenki w wykonaniu Magdaleny Rogowskiej uczennicy LO Rymanów.
 Naszym sportowcom gratulujemy i życzymy udanych startów w roku szkolnym 2023/2024.