ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 W Naszym Zespole Szkół odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji Starosta Krośnieński Jan Pelczar nagrodził nauczycieli za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej za rok szkolny 2022/2023 oraz wręczył stypendia wyróżniającym się uczniom. Wyróżnieni zostali nauczyciele oraz uczniowie również z naszej szkoły. Wśród nauczycieli byli to: Pani Ksenia Buczek i Piotr Jakubowicz.

 Uroczystość uświetniły liczne występy. Uczestnicy mogli zobaczyć Polski Taniec Narodowy Krakowiak oraz występ grupy taneczno – akrobatycznej w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Iwoniczu pod kierunkiem Pani Katarzyna Gładysz. Wsłuchać się w montaż słowno muzyczny w wykonaniu uczniów LO Jedlicze oraz oklaskiwać solistkę naszą „iwoniczankę” Magdalenę Rogowską uczennicę LO w Rymanowie.
 Na zakończenia Starosta Jan Pelczar z uznaniem i wdzięcznością mówił o pracy nauczycieli. Przekazał także gratulacje wyróżnionej młodzieży. Do gratulacji przyłączyli się także w swoich wystąpieniach poseł na Sejm Piotr Babinetz, przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego Jerzy Borcz radna Sejmiku Joanna Bril, przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Krężałek, wicestarosta Andrzej Guzik, wiceprzewodniczący Stanisław Kenar, komendant Miejski Policji w Krośnie inspektor Leszek Buryła oraz nasza mentor Lucyna Opoń - wicekurator, kierownik ONP w Krośnie