ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Nasz szkoła zgłosiła swój udział w akcji „Sprzątamy dla Polski”. Celem przedsięwzięcia jest promowanie postawy odpowiedzialności społecznej, patriotyzmu oraz troski o środowisko naturalne. Organizatorem inicjatywy jest Fundacja „Sprzątamy dla Polski”. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem m.in. Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji i Nauki.
 Mamy nadzieję, że jak najwięcej uczniów i nauczycieli naszej szkoły weźmie udział w akcji i przyłączy się do zbiorowego sprzątania naszego najbliższego otoczenia. Chętne klasy proszone są o składanie zgłoszeń do Samorządu Uczniowskiego. Posprzątajmy razem dla Polski.