ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Dzień Chłopaka obchodzony jest co roku 30 września. W naszej szkole świętowanie dnia chłopaka na stale wpisało się w kalendarz imprez szkolnych. Dziewczyny składają w tym szczególnym dniu najlepsze życzenia swoim kolegom z klasy. Żeńska cześć Samorządu Uczniowskiego przygotowała dla wszystkich chłopców tych młodszych i tych starszych słodkie upominki. Wszystkim chłopakom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego.
 To miłe - pamiętać o sobie nawzajem, życzliwie podkreślać wyjątkowość i celebrować takie święta, by codzienność była coraz piękniejsza, a atmosfera w naszej szkole pełna ciepła i zrozumienia.

- Samorząd Uczniowski