ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W dniu 22.09.2023 r. w naszej szkole odbędą się wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, opiekuna Samorządu Uczniowskiego oraz Rzecznika Praw Ucznia. Prawo udziału w wyborach mają wszyscy uczniowie naszej szkoły. W tym dniu biblioteka szkolna zamieni się w lokal wyborczy gdzie wszyscy będą mogli oddać głos na swojego kandydata. Głosować będzie można od godziny 7.30 do 14.30 według ustalonego harmonogramu – każda klasa będzie miała ustaloną godzinę, aby przyjść do biblioteki i zagłosować.
Prawidłowe oddanie głosu polega na postawieniu jednego znaku X z prawej strony nazwiska kandydata na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego i opiekuna Samorządu. Przewodniczącym SU i opiekunem SU zostaną kandydaci, którzy otrzymają największą liczbę głosów. Rzecznikiem Praw Ucznia zostanie kandydat, który zajął drugie miejsce w głosowaniu. Nad prawidłowy przebiegiem głosowania będzie czuwać trzyosobowa komisja wyborcza, która będzie się składać z dotychczasowych członków Samorządu Uczniowskiego.

Lista kandydatów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego:

 1. Betlej Oliwier kl. I. MSW
 2. Braja Amelia kl. I.BS
 3. Drozd Martyna kl. III. Z/I
 4. Dyląg Dominik kl.II.BS
 5. Golowski Jakub kl. II.MS
 6. Jurasz Patryk kl.III.BS
 7. Kubal Arkadiusz kl.IV.ZWI
 8. Legęza Emilia kl.II.LO
 9. Lorenc Artur kl.I.LOa
 10. Machowski-Wacławski Krystian kl. I.LO b
 11. Misiołek Kacper kl.II.M/S
 12. Ozimina Piotr kl.IV.M/S
 13. Sadkowska Sylwia kl.III.LO
 14. Sajdak Oliwia kl.II.W/I

Lista kandydatów na opiekuna Samorządu Uczniowskiego:

 1. Gościńska Agnieszka
 2. Haznar Dorota
 3. Jakubowicz Piotr
 4. Ks. Krok Bogusław
 5. Nowak Barbara
 6. Siwik Jarosław
 7. Sroka Małgorzata
 8. Staroń Tomasz
 9. Zajdel Elżbieta
 10. Zajdel Leszek