ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W Zespole Szkół w Iwoniczu realizowany jest ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025"- Priorytet 3. Głównym celem programu jest podjęcie działań promujących bibliotekę i rozwój czytelnictwa wśród uczniów. W ramach wsparcia finansowego (z budżetu państwa i organu prowadzącego) otrzymaliśmy kwotę 9020,00 zł, która zostanie przeznaczona na zakup książek i audiobooków oraz kwotę 5980,00 zł na zakup sprzętu komputerowego do obsługi programu MOL+, który jest wykorzystywany do opracowania i udostępniania księgozbioru.

 Nauczyciele bibliotekarze zapraszają rodziców, nauczycieli i uczniów do wspólnego tworzenia księgi tytułów książek, które zostaną zakupione do biblioteki szkolnej.