ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W dniu 12.09.2023 r. (wtorek) w bibliotece szkolnej po trzeciej lekcji (godz. 10.25) odbędzie się kiermasz podręczników używanych. Zapraszamy wszystkich pierwszoklasistów, którzy chcą zakupić podręczniki do przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych. Uczniów klas starszych, którzy chcą sprzedać podręczniki bardzo prosimy o przyniesienie w tym dniu swoich książek i zgłoszenie się z nimi po trzeciej lekcji do biblioteki szkolnej. Książki przeznaczone na sprzedaż powinny być wycenione, a cena powinna znajdować się na podręczniku. Zwracamy uwagę, aby cena podręcznika była adekwatna do jego stanu. Zachęcamy również, aby pierwszoklasiści zapoznali się przed kiermaszem z aktualnym wykazem podręczników obowiązujących w klasach pierwszych. Listę podręczników można pobrać z naszej strony internetowej.
 Szczegółowych informacji udzielają p. Maria Blicharczyk i p. Marek Rygiel. Zainteresowanych sprzedażą podręczników oraz ich zakupem serdecznie zapraszamy.