ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Zespół Szkół w Iwoniczu informuje, że rozpoczyna się rekrutacja do projektu „Podbój zagranicznego rynku pracy”, numer 2022-1-PL01-KA122-VET-000075791 realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, projekt „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.
 Prosimy o zapoznanie się z załączonym Regulaminem Rekrutacji. Uczniów chętnych do udziału w projekcie prosimy o złożenie do Sekretariatu szkoły uzupełnionego i podpisanego (w przypadku osób niepełnoletnich również przez prawnych opiekunów) formularza rekrutacyjnego, które będzie można pobrać lub odebrać z Sekretariatu szkoły. Dokumenty można składać do godziny 15:00, 25 sierpnia 2023 roku. Tego samego dnia zostaną ogłoszone wyniki, od których każdemu z kandydatów będzie przysługiwała możliwość odwołania zgodnie z procedurą uwzględnioną w Regulaminie Rekrutacji. Nad całością procesu czuwa specjalnie powołana do tego celu Komisja Rekrutacyjna.

Regulamin rekrutacji

Formularz rekrutacyjny

 Głównym założeniem projektu „Podbój zagranicznego rynku pracy” jest realizacja zagranicznej mobilności zawodowej we współpracy z grecką organizacją Olympus Education Services, z którą mieliśmy już okazję współpracować w latach poprzednich. W ramach mobilności 30 uczniów pod opieką 3 nauczycieli wyjedzie do Grecji, aby realizować tam 80-godzinny program praktyk zawodowych oraz program edukacyjno-kulturowy.
 Projekt „Podbój zagranicznego rynku pracy”, numer 2022-1-PL01-KA122-VET-000075791 jest realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, projekt „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.