ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Przez pięć dni, od 12 do 16 czerwca 2023 r., grupa uczniów klas liceum ogólnokształcącego uczestniczyła w kolejnym obozie wojskowo-szkoleniowym w Myczkowcach. Obóz prowadzili instruktorzy -znakomici, profesjonalni fachowcy - z „Alfa – obozy wojskowe”. Od pierwszych godzin pobytu nasi uczniowie poddawani byli wymagającym, a jednocześnie ciekawym wyzwaniom. Były zajęcia z zielonej i czarnej taktyki, wspinaczka na linach, podstawy techniki ratownictwa medycznego oraz podstawy survivalu. Uczniowie poznawali tajniki topografii oraz walki wręcz, a także działali w warunkach nocnych jako dywersanci, zatrzymywali auto z podejrzanymi osobami w środku i uczyli się zjeżdżać po linie z mostu.

Zdjęcia w albumie

 Szkolenie wymagało dużej samodyscypliny i samozaparcia. Nie brakowało obaw, lęków, czy nawet łez przed kolejnymi wyzwaniami, ale najważniejsze było pokonanie własnych słabości i satysfakcja z dobrze wykonanego zadania.
 Na zakończenie obozu wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty, a najaktywniejsi- Ania i Kuba z III LO - zostali wyróżnieni specjalną koszulką Alfy. Wspomnieć należy, że w trakcie obozu Kuba pobił rekordy wszystkich grup szkolonych przez Alfę we wspinaczce na linie.
 Opiekę nad młodzieżą w czasie obozu sprawowały panie: Bożena Zajdel, Halina Szajna i Elżbieta Zajdel.