ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 29 maja w Miejscu Piastowym odbyły się zawody Powiatowej Licealiady w piłce nożne dziewcząt. W zawodach udział wzięły 3 drużyny. Dziewczęta naszej szkoły zajęły drugie miejsce wygrywając z drużyną ZSGH z Iwonicza Zdroju oraz przegrały z drużyną MZSP Miejsce Piastowe.
Drużyna naszej szkoły grała w składzie: Sadkowska Sylwia, Mikoś Anna, Mercik Alicja, Dorożańska Oliwia, Leśniak Daniela, Bolek Olga.
 7 czerwca w Iwoniczu odbyły się zawody chłopców w piłce nożnej. Nasza drużyna okazała się najlepsza w całym turnieju. W rozgrywkach grupowych wygrywamy z drużyną z ZS Jedlicze oraz z drużyną z ZSGH z Iwonicza zdroju. W półfinale pewnie wygrywamy z LO Jedlicze.

 Finał z MZSP Miejsce Piastowe – bardzo wysoki poziom sportowy meczu , akcja za akcje, bardzo wysokie tempo meczu. Grużyna naszej szkoły wygrywa ten mecz 1 : 0, strzelając bramkę w samej końcówce.

Zajmujemy pierwsze miejsce w całym turnieju.

 Gratulacje dla drużyn zarówno chłopców jak i dziewcząt Drużyna naszej szkoły występuje w składzie: Wajs Konrad, Korzec Bartłomiej, Gajda Patryk, Blok Ksawery, Filipowicz Karol, Konior sylwester, Kurpiel Wiktor, Szot Tymoteusz.