ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W rozegranym w dniu 30 maja 2023r. Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce.
 Turniej został zorganizowany na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Przemyślu i uczestniczyło w nim 9 szkół, reprezentujących powiaty województwa podkarpackiego. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Bek – kl. I Technikum Pojazdów Samochodowych, Bartosz Dąbrowski – kl. II Technikum Pojazdów Samochodowych oraz Paweł Gonet – kl. III Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki.

 Po bardzo zaciętej i emocjonującej rywalizacji nasza drużyna zajęła II miejsce, natomiast w klasyfikacji indywidualnej zwycięzcą został Paweł Gonet.

 Uczniowie naszej szkoły od kilkunastu lat systematycznie plasują się na podium w finale wojewódzkim turnieju. W latach: 2012, 2013, 2014, 2016, i 2019 zostali mistrzami województwa, w 2015, 2018, 2022 i 2023 zajęli II miejsce , a w 2017r. ukończyli turniej na III miejscu. 

 Największy sukces nasza szkoła osiągnęła w 2019r., kiedy reprezentując województwo podkarpackie, w finale krajowym zdobyła MISTRZOSTWO POLSKI.

 Sukcesy w Ogólnopolskim Turnieju Motoryzacyjnym to zasługa ambitnych uczniów interesujących się motoryzacją i ich opiekuna Pana Leszka Zajdla przygotowującego młodzież do rywalizacji na najwyższym poziomie.